مدرک آمریکایی معتبر

پس از اتمام موفقیت آمیز دوره های تحصیلی در کالج مک دنیل، می توانید دیپلم آمریکایی کالج  که ازدرجه اعتبار بالای بین المللی برخوردار هست  را دریافت نمائید. دیپلم مک دنیل نه تنها در امریکا بلکه در سراسر جهان شناخته شده است. این دیپلم حاکی از تجربه غنی است که از تحصیل در یک موسسه آموزش عالی آمریکایی در یک محیط چندملیتی پویا حاصل شده است. در حال حاضر بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه مک دنیل بوداپست در آمریکا و دیگر کشورهای اروپایی مشغول به ادامه تحصیل یا زندگی می باشند

دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در آمریکا می باشند این امکان را خواهند داشت که پس از گذراندن دو سال از تحصیل، 2 سال دیگر را در پردیس اصلی دانشگاه در مریلند آمریکا بگذرانند

اعطای دیپلم معتبر از آمریکا

دنیایی از احتمالات پدیدار می شود. دیپلم آمریکایی شما واقعاً درهایی را باز می کند که هرگز فکر نمی کردید وجود داشته باشند و فرصت های هیجان انگیزی را برای شما در سراسر جهان ایجاد می کند.

مدرک لیسانس آمریکایی

با چهار سال تحصیل در کالج مک دنیل بوداپست، پس از اتمام موفقیت آمیز آن، مدرک لیسانس آمریکایی اعطا می شود. این مدرک، همراه با تجربه غنی که با تحصیل در یک موسسه آموزش عالی آمریکایی در یک محیط چند فرهنگی پویا به دست می آید، نه تنها در ایالات متحده، بلکه در هر مؤسسه ای در سراسر جهان که مورد قبول است، موقعیت های کار و ادامه تحصیل را باز می کند. ، جاه طلبی و خلاقیت به دنبال دارد. دیپلم مک دانیل در آمریکا و سراسر جهان شناخته شده است. فارغ التحصیلان پردیس مک دانیل بوداپست را می توان در مشاغل، دولت ها و سازمان های غیرانتفاعی در کشورهای بی شماری یافت. آنها نه تنها نهادها را تقویت می کنند. آنها را پیدا کردند. یک دیپلم آمریکایی از کالج مک دنیل به معنای روحیه یادگیری، مشارکت جهانی، سازگاری، توسعه شخصی و خدمت به دیگران است.

کالج مک دنیل یک کالج خصوصی منتخب از هنرها و علوم لیبرال است که توسط مقامات آموزشی ایالات متحده آمریکا کاملاً معتبر و به رسمیت شناخته شده است (College Hill, Westminster, MD 21157, U.S.A). آژانس اعتباربخشی منطقه ای برای کالج مک دانیل، کمیسیون آموزش عالی ایالات میانه (3624 Market Street, Philadelphia, PA 19104-2680) است. کالج مک دانیل بوداپست یکی از شعبه های کالج مک دانیل است که در سال 1994 تاسیس شد. کالج مک دانیل بوداپست در مجارستان به عنوان یک موسسه آموزش عالی خارجی ثبت شده است. کد شناسایی دفتر آموزش FI 82534 است. مدرک لیسانس هنر توسط کالج مک دانیل در ایالات متحده اعطا خواهد شد.

نماینده رسمی کالج مک دنیل در ایران

جهت دریافت پذیرش و مشاوره رایگان با نماینده کالج مک دنیل در ایران فرم پذیرش را پر نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)