کالج مک دنیل مجارستان

کالج مک دنیل مجارستان

درباره کالج مک دنیل

   چرا کالج مک دنیل

   مدرک آمریکایی معتبر

   تحصیل در آمریکا

   رشته های تحصیلی کالج

   شهریه کالج مک دنیل

گالری تصاویر کالج مک دنیل

کالج مک دنیلمجموعه کالج مک دنیل به عنوان یکی‌ از مراکز آموزشی معتبر بین المللی و دارای  قویترین گروه‌های آموزشی در کشور مجارستان به همراه نمایندگان و مشاوارن تحصیلی‌ کارآمد،رسمی‌ و مورد تایید وزارت علوم مجارستان و سفارت مجارستان در کشور های مختلف از جمله ایران تلاش بر آن‌ دارند که اطمینان کامل شما جهت تحصیل در یک کشور کهن اروپایی و گذراندن پله‌های موفقیت جهت آینده‌ای بهتر را برای شما عزیزان فراهم آورند.
همچنین واضح است که تحصیل در هر یک از رشته‌های دانشگاهی نیازمند پیش زمینه خوب و دانسته های کافی داوطلب در زمینه علوم ریاضی‌ و تجربی‌ است و از آنجا که زبان تحصیل و آموزش در این دانشگاه زبان انگلیسی می باشد داشتن توانمندی کافی در زبان انگلیسی نیز شرطی مهم و تعیین کننده است. لذا داوطلبان و متقاضیان تحصیل دردانشگاههای کشور مجارستان دوره های آمادگی را در کالج مک دنیل در شهر بوداپست می گذرانند که تاثیر بسیار مثبت و مهمی در پذیرش و تحصیل آنان در دانشگاهها را دارد. تحصیل در این کالج همچنین تحصیل و یادگیری در یک محیط کاملا بین المللی را برای دانشجویان آن فراهم می کند.

شعبه  اروپایی این کالج در سال 1994 در بوداپست تاسیس گردید. ساختمان کالج شامل محوطه بیرونی جذابی است. کلاس های درس کاملا مجهز و بزرگ، لابراتوارهای کامپیوتر، آزمایشگاه مجهز، کتابخانه و مرکز دانشجویی، کافه تریا، مرکز امور دانشجویان ،مشاوران روانشناس برای دانشجویان خارجی،و امکانات سالن بدنسازی  قسمتی از امکانات و تجهیزات این مرکز می باشندکه با توجه به بنای تاریخی مجموعه فضایی خاص و با طراوت را برای تحصیل دانشجویان فراهم آورده است. 

کالج کالج مک دنیل بوداپست ، یک دوره کارشناسی چهار ساله آمریکایی استاندارد در مجارستان ارائه می دهد، که منجر به مدرک لیسانس از کشور آمریکا می شود.یکی از ویژگی های منحصر به فرد کالج مک دنیل این است که دانش آموزان این امکان را خواهند داشت که  پس از گذراندن دو سال  از تحصیل، 2 سال دیگر را در پردیس اصلی دانشگاه در مریلند آمریکا بگذرانند.کالج مک دنیل ،ارائه کننده رشته های دانشگاهی علوم انسانی( در مقطع لیسانس) شامل کارشناسی مدیریت بازرگانی ، اقتصاد ، ارتباطات ،تاریخ هنر ، علوم سیاسی و  روابط بین الملل  می باشد و همچنین بعنوان بهترین و قدیمی ترین مرکز برگزار کننده دوره های پیش دانشگاهی و آماده سازی پیش پزشکی و پیش اقتصاد و دوره زبان انگلیسی شناخته می شود.این مرکز نه تنها در کشور مجارستان بلکه در سطح اروپا معروف و شناخته شده است.

کالج مک دنیل در شهر بوداپست مرکز آموزشی بین الملل کشور مجارستان جهت پذیرش و آموزش دانشجویان  از تمامی‌ کشورهای جهان در رشته های، پزشکی‌، دندانپزشکی، داروسازی، فیزیوتراپی، دام پزشکی‌، کلیه رشته‌های  علوم انسانی‌ و مدیریت می‌‌باشد. تمامی‌ دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های کشور مجارستان ،آمریکا و یا دیگر کشورهای اروپایی‌ در رشته‌های مختلف تحصیلی‌ را دارند می‌بایست با گذراندن دوره‌های پایه در کالج مک دنیل  تحصیل در رشته مورد نظر خود را آغاز نمایند. این کالج  از برجسته‌ترین اساتید که تمامی آنها مقامات ارشد آموزش در ایالات متحده و اروپا هستند بهره می برد. کالج مک دنیل دانشجویان را برای ورود به دانشگاههای مجارستان آماده نموده و از کارگاههای آموزشی بسیار خوبی برخوردار میباشد آموزش زبان انگلیسی نیز درکالج مک دنیل توسط اساتید زبان به صورت جداگانه انجام میگیرد .

سیستم و دوره های آموزشی در کالج مک دنیل  به شکلی کامل و بر مبنای اصول درک صحیح مطالب مورد نیاز جهت شروع برنامه های دانشگاهی تهیه شده است.اساتید و مدرسان موضوعات و مطالب را به شکلی ساده ، جامع و قابل درک در این دوره ها به دانشجویان ارائه و آموزش می دهند. همچنین روش های جدید آموزشی، توجه کامل جهت حفظ سطح آموزش، به روز بودن دانش و آگاهی دانشجویان, ارتقای آن و رقابتی کردن تحصیلات در تمامی برنامه های آموزشی کالج مک دنیل در نظر گرفته شده است.

کالج مک دنیل مفتخر به کسب بالاترین رتبه آموزشی در بین کالج‌های کشور مجارستان و موفق به قبولی 98% دانشجویان آن در آزمون ورودی دانشگاههای معتبر پزشکی کشور مجارستان می‌باشد.

در حال حاضر این کالج دارای قویترین گروه آموزشی متشکل از اساتید برتر دانشگاه‌های کشور آمریکا ،انگلستان ،مجارستان و همچنین اساتید شعبه مک دنیل مریلند می‌‌باشد.

ارائه امکانات آموزشی بسیار مناسب از قبیل اساتید خارجی و بسیار مجرب برگزاری کلاسهای فشرده از دلایل انتخاب این کالج از سوی دانشجویان میباشد.

 در طول سال تحصیلی بسیاری از فعالیت های فوق برنامه توسط کالج مانند سفرهای یک روزه ، پیاده روی در تپه بودا، بازدید از  موزه ها، شرکت در جشنواره های بین المللی،رویدادهای فرهنگی مختلف،رویدادهای ورزشی، و nightspots همایشها و سخنرانی ها اجرا می شود.

یکی دیگر از مزایای کالج مک دانیل برگزاری آزمونهای ورودی دانشگاههای معتبر مجارستان  میباشد که در صورت قبولی در آزمون ورودی نیاز به گذراندن دورهای مقدماتی نمیباشد این آزمون به صورت کتبی و شفاهی انجام میشود .

 

5/5 - (2 امتیاز)